All Testimonials

Efekty zabiegu Hifu widoczne od razu . Pani Kasia cierpliwie odpowiada na tysiac pytan , delikatnie i z ogromna troska przeprowadza zabieg. Na dzien dzisiejszy 5+, czekam na dalsze obiecane efekty.

Chodzę do Kasi od 10 lat i mam nadzieję, będę u niej bywać przez kolejne 10. Obserwuje jej rozwój, wprowadzenie z wielką rozwagą i wyczuciem nowych zabiegów. Jej zamiłowanie do dbałości o higienę i sterylność daję mi poczucie bezpieczeństwa. Jej szczere i indywidualne podejście do klienta sprawiło, że mam do niej prawie bezgraniczne zaufanie. Dziękuję Kasiu!

Wizyta była odprężająca, a kosmetolog profesjonalnie wykonywała zabiegi w przyjemnej atmosferze. Zabieg manicure wykonany starannie, dokładnie opracowana płytka paznokcia i estetyczne bez wyjscia lakierem za paznokieć pomalowanie. Pilling to było coś czego moja Skóra potrzebowała, a masaż był cudownie przyjemny i nalarmił duszę. Polecam każdej kobiecie w ciąży. Relaks, odstresowanie, bardzo dobrze dobrane produkty. Skóra pachnąca miękka, nawilżona. Ekstra, wrócę.

Wspaniałe miejsce, przyjazna atmosfera i przede wszystkim fantastyczni ludzie – Kasia i Paulina. Pełen profesjonalizm, ale bez nadęcia. Tu zawsze czuję się zrelaksowana i zaopiekowana. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę.

Ufam bezgranicznie i kolejny raz przekonuję się, że to najlepsze miejsce dla kobiety. Pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza robią swoją robotę. Polecam!

To już moja kolejna wizyta w salonie Kobieteria i jestem bardzo zadowolona. Manicure jest wykonany bardzo dokladnie i przy świetnej jakości lakierach (trzyma się bardzo długo – mój rekord to 3 tyg, bez odpryśnięć etc). Polecam gorąco!

Po ciężkim tygodniu Kobido i Pani Paulina to idealne połączenie. Mogłabym przychodzić na ten zabieg co tydzień, ale macie tyle do wyboru, że muszę dzielić czas z innymi zabiegami. Ale Kobido zdecydowanie jest moim ulubionym.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu! Przyjazna atmosfera w gabinecie, Pani Kasia bardzo profesjonalna i super miła, odpowiedziała na wszystkie pytania, wyjaśniła szczegółowo przebieg zabiegu, polecam serdecznie.

Polecam z całego serca! Przede wszystkim dlatego, że Pani Kasia dobiera pielęgnację i zabiegi do potrzeb skóry. A jeśli jakiegoś zabiegu nie można wykonać że względu np na stan zdrowia, to zawsze o tym mówi. W tym salonie liczy się przede wszystkim zdrowie i piękno kobiety, a nie zyski. Oprócz tego jest bardzo dużo różnych promocji, wystarczy tylko obserwować profi.

Efekty zabiegu Hifu widoczne od razu . Pani Kasia cierpliwie odpowiada na tysiac pytan , delikatnie i z ogromna troska przeprowadza zabieg. Na dzien dzisiejszy 5+, czekam na dalsze obiecane efekty..

Magdalena

Chodzę do Kasi od 10 lat i mam nadzieję, będę u niej bywać przez kolejne 10. Obserwuje jej rozwój, wprowadzenie z wielką rozwagą i wyczuciem nowych zabiegów. Jej zamiłowanie do dbałości o higienę i sterylność daję mi poczucie bezpieczeństwa. Jej szczere i indywidualne podejście do klienta sprawiło, że mam do niej prawie bezgraniczne zaufanie. Dziękuję Kasiu!.

Danuta

Wizyta była odprężająca, a kosmetolog profesjonalnie wykonywała zabiegi w przyjemnej atmosferze. Zabieg manicure wykonany starannie, dokładnie opracowana płytka paznokcia i estetyczne bez wyjscia lakierem za paznokieć pomalowanie. Pilling to było coś czego moja Skóra potrzebowała, a masaż był cudownie przyjemny i nalarmił duszę. Polecam każdej kobiecie w ciąży. Relaks, odstresowanie, bardzo dobrze dobrane produkty. Skóra pachnąca miękka, nawilżona. Ekstra, wrócę..

Joanne

Wspaniałe miejsce, przyjazna atmosfera i przede wszystkim fantastyczni ludzie - Kasia i Paulina. Pełen profesjonalizm, ale bez nadęcia. Tu zawsze czuję się zrelaksowana i zaopiekowana. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę..

Beata

Ufam bezgranicznie i kolejny raz przekonuję się, że to najlepsze miejsce dla kobiety. Pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza robią swoją robotę. Polecam!.

Olga

To już moja kolejna wizyta w salonie Kobieteria i jestem bardzo zadowolona. Manicure jest wykonany bardzo dokladnie i przy świetnej jakości lakierach (trzyma się bardzo długo - mój rekord to 3 tyg, bez odpryśnięć etc). Polecam gorąco!.

Joanna

Po ciężkim tygodniu Kobido i Pani Paulina to idealne połączenie. Mogłabym przychodzić na ten zabieg co tydzień, ale macie tyle do wyboru, że muszę dzielić czas z innymi zabiegami. Ale Kobido zdecydowanie jest moim ulubionym..

Olga

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu! Przyjazna atmosfera w gabinecie, Pani Kasia bardzo profesjonalna i super miła, odpowiedziała na wszystkie pytania, wyjaśniła szczegółowo przebieg zabiegu, polecam serdecznie..

Natalia

Polecam z całego serca! Przede wszystkim dlatego, że Pani Kasia dobiera pielęgnację i zabiegi do potrzeb skóry. A jeśli jakiegoś zabiegu nie można wykonać że względu np na stan zdrowia, to zawsze o tym mówi. W tym salonie liczy się przede wszystkim zdrowie i piękno kobiety, a nie zyski. Oprócz tego jest bardzo dużo różnych promocji, wystarczy tylko obserwować profi..

Ola